Anasayfa / Branşlar / Personel Trainer | Özel Antrenör

Personel Trainer | Özel Antrenör

Hocalarımız akademisyen olup; fizyoloji, anatomi, cardioloji, diyet hakkında bilinçlidir. Uzun yıllar spor içinde olan insanlardır.
2005-2010 Türkiye Şampiyonu ve milli sporcumuz Uğur Recep GÜLER denetimindedir. Hocalarımız gençlik ve spor bakanlığı antrenör sertifikalıdır.

personel trainer,özel hoca,özel antrenör

Hedeflerinize en kısa zamanda en doğru şekilde ulaşmak için…

Son yıllarda dünyada ve Türkiye’de hızla popüler olan Kişisel Antrenör (Personal Trainer) hizmeti ile hedeflerinize daha kısa sürede, motivasyon kaybı yaşamadan sağlıklı bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Profesyonel eğitmenlerimiz tarafından uygulanan Kişisel Antrenör sisteminde öncelikle vücut kitle analiz testiniz ve postür analizi yapılarak yaş, fiziki durumunuz ve hedeflerinize uygun size özel egzersiz programınız belirlenir.

Çalışmanız boyunca eğitmeniniz sizinle bire bir ilgilenerek egzersiz programınızı en doğru şekilde uygulamanız için yardım eder ve sizi sürekli motive eder.
Kişisel Antrenör sistemi ile egzersiz programınızı en doğru şekilde uygulayıp spora ayırdığınız zamanı daha verimli şekilde kullanarak hedefinize daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde ulaşma imkânı bulursunuz. Sürekli kontrol altında spor yapmanız sakatlanma riskinizi de en aza indirir.
Kişisel Antrenör hizmeti ile her yaştan sporseverin her türlü sportif hedef için kullanabildiği bir hizmettir.
Kişisel Antrenör hizmeti klasik fitness antrenmanı ile de sınırlı kalmayabilir. Dilerseniz eğitmeninizin de onayıyla fitness antrenmanlarına ek yardımcı özel derslerle antrenmanlarınıza çeşitlilik katabilirsiniz.

personel trainer,özel hoca,özel antrenör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *