Anasayfa / Blog / Ümraniye Santral Spor Salonu

Ümraniye Santral Spor Salonu

Bulgurlu mahallesinde bulunan (Ümraniye Santral bölgesine çok yakın bir mesafede) 500m2’lik alanı ile, spor yapmak isteyenlere ideal bir çalışma ortamı sunan Güler Spor Salonu ile dilediğiniz vücuda kavuşacaksınız. Ümraniye taraflarında, spor yapılacak ideal bir spor salonu arıyorsanız, Güler Spor Salonu size istediğiniz imkanları sunuyor.

Son model spor aletleri, yeterince havalandırılmış ve ışıklandırılmış ortamıyla ferah bir ortamda spor yapmanın keyfine varabilirsiniz. Spor salonumuza başvurduğunuzda; öncelikle boy, kilo ve yağ oranınız ölçülüyor. Size uygun program yazılarak özel hocalar eşliğinde spor yapmanız sağlanıyor. Ekipmanların kullanım kolaylığı sayesinde sakatlanma riskleriniz minimum düzeye iniyor. Sürekli ilgilenen hocalarımız sizlere sporu iyice öğretmeyi amaçlıyor. Profesyonellerle çalışmak istiyorsanız salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Hayatınızda hiç spor yapmamış veya yıllarınızı spora adamış olabilirsiniz. Güler spor salonu tüm seviyelerde spor yapanlar için eşsiz bir spor deneyimi sunuyor. Aletlerimizi ve çalışma alanlarını görmek için salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Body building, fitness, cardio, kilo alma, kilo verme, kickbox, personel trainer ile özel çalışma gibi alanlarda spor yapabilirsiniz. Sporsuz geçen yıllarınızı telafi edin ve sağlıklı yaşantınıza devam edin. Spor faydalarını yazmaya gerek yok zaten 🙂 Salonumuz ile ilgili sormak istediğiniz sorular var ise iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca salonumuzda spor yapmak için fiyatları soruyorsanız, fiyatlar sayfasından bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *